Освітні ступені та спеціальності

Бакалавр

  • 204 "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва"
  • 181 "Харчові технології"
  • 162 "Біотехнологія та біоінженерія"

Магістр

  • 204 "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" 
  • 181 "Харчові технології"

Доктор філософії

  • 204 "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва"

Новини факультету

01/01/2025За програмою «Горизонт Європа»

Доктор наук, професор кафедри генетики, розведення та селекції тварин біолого-технологічного факультету Р.П. Ставецька відвідала навчально-практичний захід "Особливості участі українських дослідників в конкурсах програми "Горизонт Європа" в університеті Григорія Сковороди в Переяславі.

Участь студентів в агрофорумі Польщі

Студент другого (магістерського) рівня освітньої програми «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» Н. Ткачук відвідав міжнародний агрофорум «Agro and food security forum», що відбувся у Польщі. 

 

Круглий стіл Національній академії аграрних наук

Круглий стіл організований Національною академією аграрних наук України, Інститутом кліматично орієнтованого сільського господарства, Національним університетом «Одеська політехніка» та Білоцерківським національним аграрним університетом на тему: "Штучний інтелект в тваринництві: майбутнє сьогодні". Метою круглого столу було об'єднання зусиль вчених, практиків, фермерів, представників бізнесу та державних органів для координації дій щодо ефективного впровадження технологій штучного інтелекту (ШІ) в тваринництво.

Про факультет

Біолого-технологічний факультет БНАУ надає унікальну можливість для студентів отримати знання та навички в одних з найперспективніших сфер науки та практики, а саме технології виробництва, переробки та біотехнології. Ось кілька ключових переваг, які ми можемо запропонувати нашим студентам: 

  • Сучасна навчальна база. Факультет оснащений новітнім обладнанням та лабораторіями, що дозволяє студентам набути практичних навичок високого рівня.
  • Кваліфікований викладацький склад. Наші викладачі – це досвідчені фахівці, які активно займаються науковою діяльність. Вони діляться своїми знаннями та досвідом, формуючи у студентів глибокі теоретичні та практичні навички.
  • Дослідження та інновації. Факультет має багаторічний досвід у проведенні наукових досліджень, які сприяють розвитку технологій в Україні та за її межами. Студенти мають можливість брати участь у актуальних проєктах та стажуваннях.
  • Кар'єрні можливості. Випускники біолого-технологічного факультету затребувані на ринку праці. Наші студенти успішно працевлаштовуються у провідних компаніях, дослідницьких лабораторіях, а також продовжують навчання в аспірантурі.
  • Міжнародна співпраця. Факультет активно співпрацює з закордонними навчальними закладами та науковими установами, що відкриває нові горизонти для студентів у вигляді обміну досвідом та стажувань за кордоном.

Біолого-технологічний факультет Білоцерківського національного аграрного університету має багату історію, яка почалася з 1920 року започаткуванням зоотехнічного кабінету. А вже з 1932 року почав роботу зоотехнічний факультет, на якому були сформовані кафедри спеціальної і загальної зоотехнії, розведення, годівлі сільськогосподарських тварин. Сучасна назва факультету була затверджена у квітні 2004 року. 

Біолого-технологічний факультет – колектив однодумців, об’єднаних спільним прагненням підготувати конкурентоспроможних фахівців, підготовка яких проводиться за трьома спеціальностями 204 – «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», 181 – «Харчові технології» та «Біотехнології та біоінженерія». Колектив налічує 1221 особу, у тому числі 1127 студентів, 68 науково-педагогічних працівників, 19 аспірантів, 7 лаборантів. У структурі факультету функціонує 8 кафедр, 3 науково-дослідних лабораторії, науково-навчальна лабораторія та науково-дослідний інститут тваринництва та харчових технологій. 

Факультет активно розвивається, готуючи студентів до роботи в умовах сучасного ринку. Серед ключових напрямків діяльності – навчання з використанням інноваційних лабораторій, впровадження цифрових технологій у дослідженнях та співпраця з міжнародними університетами й науковими установами. Практика на провідних агропромислових підприємствах України, що дозволяє їм здобувати практичний досвід уже під час навчання, проводить активну наукову діяльність, досліджуючи генетичні ресурси тварин, розробляючи екологічно чисті методи годівлі та створюючи інноваційні технології в тваринництві.

Біолого-технологічний факультет є місцем, де поєднуються традиції і сучасність, створюючи платформу для підготовки нових поколінь фахівців, готових працювати задля сталого розвитку аграрного сектору.

204 "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" >

181 "Харчові технології" >

162 "Біотехнологія та біоінженерія" >

КАФЕДРИ

Безпечності та якості харчових продуктів, сировини і технологічних процесів

Напрям наукової діяльності кафедри – це створення технологій одержання безпечних харчових продуктів і визначення критеріїв їх оцінки.

Генетики, розведення та селекції тварин

 
Головним напрямком наукової роботи кафедри є поліпшення продуктивних і племінних якостей сільськогосподарських тварин різних видів через застосування селекційних і генетичних методів.

Гігієни тварин та основ санітарії

 
Основним напрямком роботи кафедри є розвиток та удосконалення навчальних програм щодо гігієни тварин та основ санітарії з використанням і впровадженням сучасних технологій.

Технології виробництва молока і м’яса

 
Кафедра технології виробництва молока і м’яса – це осередок інновацій, де поєднуються наукові дослідження та сучасні практики для розвитку сталого аграрного виробництва.

Технології виробництва продукції птахівництва та свинарства

Кафедра спрямовує свою діяльність на підготовку висококваліфікованих фахівців з глибокими знаннями в птахівництві, свинарстві та аквакультурі на бакалаврському, магістерському та PhD рівнях.

Технології кормів, кормових добавок і годівлі тварин

Кафедра відіграє ключову роль у підготовці висококваліфікованих фахівців у галузі технології виробництва і переробки продукції тваринництва і забезпечує навчання на рівнях бакалавра, магістра та доктора філософії.

Харчових технологій і технологій переробки продукції тваринництва

Діяльність кафедри направлена на підготовку фахівців, які будуть володіти знаннями сучасних технологій, інноваційних методів виробництва харчових продуктів та навичками методології та організації науково-дослідницької діяльності.

Хімії

Кафедра спрямовує свою діяльність на підготовку висококваліфікованих фахівців із глибокими знаннями у галузі хімії, біохімії, біогеохімії та агрохімії. Вона забезпечує освітню, науково-дослідну та практичну діяльність, спрямовану на розвиток інноваційних навчальних програм, які інтегрують сучасні досягнення науки, екологічну безпеку...

Декан факультету

Деканат

Король Алла Петрівна

заступник декана з виховної роботи

Царенко Валентина Володимирівна

диспетчер деканату по денній формі навчання

Гейко Мирослава Миколаївна

спеціаліст з організації обліку та ведення роботи по заочній формі навчання

Адреса факультету

м. Біла Церква, вул. Героїв Чорнобиля, 3А, корпус 9

м. Біла Церква, вул. Героїв Чорнобиля, 3А, корпус 9