Освітні ступені та спеціальності

Бакалавр

  • 051 "Економіка"
  • 071 "Облік і оподаткування"
  • 072 "Фінанси, банківська справа та страхування"
  • 073 "Менеджмент"
  • 075 "Маркетинг"
  • 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" 
  • 281 "Публічне управління та адміністрування" 

Магістр

  • 051 "Економіка" 
  • 071 "Облік і оподаткування" 
  • 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" 
  • 073 "Менеджмент" 
  • 075 "Маркетинг" 
  • 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" 
  • 281 "Публічне управління та адміністрування" 

Доктор філософії

  • 051 "Економіка"

Новини факультету

Проблемна лекція у межах навчальної дисципліни «Мікро та Макроекономіка»

У межах навчальної дисципліни «Мікро та Макроекономіка» відбулася проблемна лекція, присвячена одній із найактуальніших тем сучасності ринку праці.
Захід пройшов за активної участі фахівців Білоцерківського Центру працевлаштування:

  • Світлана Шлапацька кар'єрна радниця відділу працевлаштування;
  • Лілія Барна кар'єрна радниця відділу працевлаштування;
  • Олена Кочоєва консультантка роботодавців відділу рекрутингу.

Під час зустрічі студенти дізналися про: сучасні виклики та тенденції на ринку праці, практичні аспекти пошуку роботи та проходження співбесід, очікування роботодавців та кар'єрні перспективи для молоді, а також можливості молоді отримання грандів для відкриття власної справи.
Формат лекції дозволив студентам економічного факультету не лише отримати корисну інформацію, а й задати запитання, отримати індивідуальні поради та обговорити власні кар'єрні плани.
Дякуємо гостям за змістовну і надихаючу зустріч! Подібні заходи допомагають поєднувати теоретичні знання з практикою та краще орієнтуватися в сучасному професійному середовищі.

Тренінг від Агенції Сталого Розвитку Білої Церкви

2021 березня студенти ОП «Маркетинг» відвідали тренінг, організований Агенцією Сталого Розвитку Білої Церкви. Під час виконання кейсових завдань мали змогу дізнатися про: використання інструментів 7P на практиці; особливості формування унікальної пропозиції для клієнтів; основи та методику сегментування клієнтів; самостійне визначення цілей та завдань для рекламних кампаній; аналіз помилок та знаходження рішень в маркетингу.
Здобувачі відмітили дружну та комфортну атмосферу, можливість закріпити теоретичні знання, набути практичні навички щодо використання маркетингових інструментів у реальному бізнесі та сформувати комунікації з практикуючими маркетологами.

Круглий стіл «Виклики входження в інноваційне бізнес-середовище сучасного фахівця з економіки»

Кафедра економіки та економічної теорії провела круглий стіл на тему: «Виклики входження в інноваційне бізнес-середовище сучасного фахівця з економіки». До заходу долучились представники наукової спільноти та бізнесу, а також здобувачі вищої освіти. Професор Загурський О.М. зауважив, що майбутньому фахівцю з економіки теоретичні знання необхідно посилювати якісною практичною підготовкою, займатися самоосвітою, приймати участь у нетрадиційних заходах здобуття освіти з метою підвищення якості професійної підготовки, а також вчитися презентувати себе як фахівця роботодавцю. Сергій Фурсенко, директор ТОВ «Стандарт-М 2009», зазначив, що сучасний бізнес у пошуку активного, креативного, відповідального та такого, що бажає вдосконалюватись та вчитись, йти в ногу із сучасним світом, фахівця. Оксана Попова власниця кафе «Едес» поділилась із присутніми власним досвідом участі в грантових програмах щодо відкриття власної справи. Даний захід був насичений цікавою та сучасною інформацією, студенти засипали питаннями гостей, на які отримували змістовні відповіді та рекомендації.

Бінарне заняття з фахівцями Міжнародної аудиторської компанії BDO

18 березня здобувачі ОП «Облік і оподаткування» разом із викладачами Хомовим С.М. та Томіловою-Яремчук Н.О. на бінарному занятті долучилися до онлайн зустрічі із роботодавцями, практиками і провідними фахівцями Міжнародної аудиторської компанії BDO на чолі із Головним аудитором Романом Нестеренком, помічником аудитора Ручко Сніжаною та куратором по програмі інтернатури Кузніцовим Олексієм. Здобувачі мали можливість отримати корисну та цікаву інформацію на тему «Інформаційне забезпечення аудиту» та переваги працевлаштування і навчання в інтернатурі BDO, особливості кар'єрного зростання в сучасній компанії з аудиту, податкового консультування, бухгалтерського аутсорсингу.

Інформаційно-патріотичний захід з нагоди Дня українського добровольця

12 березня, з нагоди Дня українського добровольця, для здобувачів економічного факультету БНАУ було проведено інформаційно-патріотичний захід.
Під час заходу студенти дізналися історію започаткування цього дня, його значення для українського суспільства та роль добровольчих формувань у боротьбі за незалежність. Обговорювалися події, які передували створенню перших батальйонів, причини, що спонукали людей добровільно ставати до лав захисників, та їхній внесок у сучасну історію України.

Економічний квест-тренінг

28 лютого на економічному факультеті відбувся «Економічний квест-тренінг» для випускників ліцеїв Білоцерківської громади. Метою цього заходу було ознайомлення учасників з цікавою інформацією про економічні спеціальності та потужності нашого університету.
Квест проводив викладацький склад факультету, а групи учнів супроводжували ментори – представники студентського самоврядування.
На завершення квесту було обрано переможців за номінаціями, учасники не залишились без солодкого призу.
Дуже вдячні, що завітали до нас та з нетерпінням чекаємо вас у стінах нашого факультету!

 

Міжнародний форум BIT&BIS-2025 «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо КЦ. Навколо IoT. Навколо Безпеки. Навколо Кабелю. Навколо IP. Smart Building»

20 лютого представники кафедри інформаційних технологій, вищої математики та фізики відвідали Міжнародний форум BIT&BIS-2025 «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо КЦ. Навколо IoT. Навколо Безпеки. Навколо Кабелю. Навколо IP. Smart Building».
Завідувачка кафедри, Новікова В.В., разом із доцентами Трофимчуком М.І. та Бондар О.С. мали можливість ознайомитися з найновішими розробками та тенденціями у сфері інформаційних технологій. На форумі були представлені цікаві доповіді та панельні дискусії щодо розвитку хмарних технологій, аналізу даних, кібербезпеки, інтернету речей та інтелектуальних будівель.

Міжнародна академічна мобільність

Завідувачка кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки професор Тетяна Сокольська долучилася до програми міжнародної академічної мобільності в Чеському університеті природничих наук (CZU). Oтримано цінний досвід та нові знання, що сприятимуть удосконаленню ОП «Публічне управління та адміністрування» БНАУ, посиленню наукової співпраці з чеськими колегами.  

Можливості запровадження блокчейну у бізнесі

Завідувачка кафедри, професор Лариса Сатир  взяла участь у засіданні Комітету підприємств малого і середнього бізнесу при ТПП України у форматі круглого столу на тему: «Можливості запровадження блокчейну у бізнесі».

Здобувачі вищої освіти ОПП «Менеджмент» – призери міжнародного конкурсу наукових робіт

В Комратському державному університеті (Республіка Молдова) відбувся VІ Міжнародний конкурс студентських науково-дослідних робіт з економіки, в якому взяли участь здобувачі вищої освіти ОПП «Менеджмент». Здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Максим Федосєєв нагороджений дипломом І ступеня (науковий керівник – доцент Надія Коваль), а здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти Владислава Стукалова – дипломом ІІ ступеня (науковий керівник – професор Юлія Гринчук). Пишаємось нашими студентами!!! Зичимо їм натхнення та подальших творчих успіхів!
 

Про факультет

  • Заняття проводяться за сучасними освітніми вітчизняними і міжнародними методиками. До проведення занять залучаються успішні бізнесмени, керівники і провідні менеджери великих компаній. Практикуються семінари від експертів, майстер-класи, тренінги. 

  • Нашим студентам забезпечена академічна мобільність, можливість навчання в різних країнах світу за програмами обміну, літних шкіл, створені всі умови для активної науково-дослідної роботи. Свої знання студенти зможуть застосовувати безпосередньо на практиці під час стажування у країнах Європи та США. 

  • Факультет співпрацює з роботодавцями, які шукають молодих талановитих фахівців для проходження навчальної практики чи стажування з подальшим працевлаштуванням. Студенти економічного факультету можуть також продовжити навчання в магістратурі й аспірантурі. 

  • На економічному факультеті проводиться конкурсний відбір для проходження військової підготовки за програмою офіцера запасу за контрактом. 

  • З метою розвитку творчих здібностей студентів на факультеті працюють наукові гуртки та секції художньої самодіяльності, студентський театр, КВК. Десятки студентів стали дипломантами та призерами різних наукових і творчих конкурсів.

  • На факультеті постійно проводяться спортивні змагання в ігрових видах спорту. Серед студентів є чемпіони світу і Європи з різних видів спорту. 

Економічна освіта в університеті бере свій початок з далекого 1926 року, коли у Білоцерківському сільськогосподарському технікумі була створена кафедра економіки і організації соціалістичного сільського господарства. Першим її завідуючим був А.І. Мулицький. У 1976 р. кафедра була розділена на дві: кафедра економіки сільськогосподарського виробництва та кафедра організації і управління сільськогосподарським виробництвом). 

В листопаді 1992 року, згідно з рішенням ученої ради наказом ректора економічному відділенню надається статус економічного факультету і передаються кафедри: економіки сільськогосподарського виробництва, організації і управління сільськогосподарським виробництвом; іноземних мов; суспільно-гуманітарних наук. Першим деканом економічного факультету став завідуючий кафедрою організації і управління, доцент Василь Іванович Губенко. Під його керівництвом на факультеті було створено українсько-канадський центр з розробки навчальних планів і програм для коледжів, укладено низку угод з Аграрним університетом штату Айова (США), вищими навчальними закладами Канади, Німеччини та інших країн про ділове партнерство. 

Протягом 2007-2009 рр. факультет очолювала доктор економічних наук, професор Варченко Ольга Миронівна. Під її керівництвом на базі факультету створено Навчально-науковий інститут економіки і бізнесу, започатковано фаховий вісник БНАУ «Економіка та управління АПК», започатковано міжнародну співпрацю з Гіссенським університетом імені Юстуса Лібіха (Німеччина) та Національним вищим інститутом агрономії, харчових технологій та екології «AgroSup Dijon» (Франція).

КАФЕДРИ

Інформаційних технологій, вищої математики та фізики

Місією кафедри є підготовка висококваліфікованих фахівців у галузі інформаційних систем та технологій, здатних розробляти, впроваджувати та підтримувати інноваційні рішення для розвитку актуальних інформаційних та
управлінських завдань.

Економіки та економічної теорії

Основним напрямом діяльності кафедри є підготовка фахівців нового покоління для галузі економіки національного господарства та агропромислового виробництва з сучасним економічним мисленням та новітніми світовими підходами і принципами прийняття необхідних рішень...

Менеджменту

Колектив кафедри здійснює наукову діяльність, спрямовану на дослідження концептуальних засад стратегічного менеджменту аграрного бізнесу в умовах повоєнного відновлення та впроваджує наукові досягнення в освітній процес з метою забезпечення якісної підготовки фахівців спеціальності 073 "Менеджмент".

Обліку і оподаткування

Враховуючи виклики глобальної інформатизації, кафедра активно співпрацює у напрямі дослідження та впровадження інформаційних систем в обліку з провідними розробниками програмного забезпечення: "BAS Бухгалтерія", "Медок", "МASTER:Бухгалтерія", "AGRI:Бухгалтерія" та іншими...

Публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки

Готуємо фахівців публічного управління та адміністрування з чіткою практичною орієнтованістю на розвиток знань, умінь, навичок soft skills самоорганізованості, гнучкості, креативності, публічності, командної роботи, лідерства, застосовуючи інноваційні моделі, підходи й механізми, кращі вітчизняні та зарубіжні практики діяльності органів публічної влади щодо сталого розвитку агросфери.

Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – це основа твого бізнес-успіху, це не просто передача знань про підприємництво і торгівлю; це виховання впевненості, дисципліни та любові до своєї справи; власної справи, де ідеї перетворюють в комерцію, мрії – на цілі, вміння – в успішний бізнес...

Фінансів, банківської справи та страхування

Метою діяльності кафедри є підготовка висококваліфікованих фахівців аграрного сектору у сфері фінансово-кредитної системи, готових до творчого пошуку, аналізу фінансової діяльності підприємств, організацій та установ, нестандартного вирішення проблемних завдань в галузі фінансів, банківської справи та страхування.

Декан факультету

0

Адреса факультету

м. Біла Церква, Площа Соборна 8/1

м. Біла Церква, Площа Соборна 8/1