Основні дисципліни
Перший (бакалаврський) рівень:
- Вступ до спеціальності
- Товарознавство
- Підприємництво, економіка та менеджмент аграрного виробництва
- Статистика
- Біометрія
- Біржі і біржова діяльність
- Торговельне підприємництво
- Комерційна діяльність
- Захист прав споживачів
- Економічний аналіз
- Проєктний аналіз
- Стратегія підприємства
- Статистика ринку товарів і послуг
- Економіка садово-паркового господарства
- Економіка лісового господарства
- Організація підприємницької діяльності
- Аналіз господарської діяльності
- Обґрунтування господарських рішень і оцінювання ризиків
- Організація діяльності ринкової інфраструктури
- Економіка й організація торгівлі
Другий (магістерський) рівень:
- Аналіз і прогнозування біржового ринку
- Бенчмаркінг
- Брокерська діяльність
- Технології ф’ючерсної торгівлі
- Бренд-менеджмент
- Кваліметрія
- Консалтингова діяльність
- Товарна інноваційна політика
- Бізнес-аналітика
- Управління стратегічними змінами підприємства
- Управління проектами
- Аналіз та планування фінансової діяльності підприємства
- Основи підприємництва
Інформаційна База
Наукова діяльність
Наукова діяльність кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності економічного факультету Білоцерківського НАУ планується, організовується та здійснюється відповідно до вимог законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність», Державної національної програми «Освіта. Україна ХХІ століття» і Національної доктрини розвитку освіти України у ХХІ столітті та є невід’ємною складовою навчального процесу, її науковим підґрунтям. Планування та організація наукової роботи здійснюється з урахуванням персональних наукових інтересів викладачів кафедри, потреб університету та вимог бізнесу.
Наукова робота є важливою складовою діяльності науково-педагогічних працівників кафедри підпри-ємництва, торгівлі та біржової діяльності.
Дослідження виконуються в рамках ініціативної теми науково-дослідних робіт «Удосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення дослідження розвитку підприємництва в інституційних секторах національної економіки» (номер держреєстрації 0118U004527).
Об'єкт дослідження – інформаційно-аналітичне забезпечення функціонування підприємств в різних інституційних секторах національної економіки.
Мета науково-дослідної роботи – удосконалення теоретико-методичних та практичних підходів до інформаційно-аналітичного забезпечення функціонування підприємств з метою розвитку підприємництва в різних секторах національної економіки.
Робота кафедри ґрунтується на принципах науковості, саморозвитку, гуманізму, демократизму, наступності, персональної і колективної відповідальності, колегіальності та гласності обговорення питань, що віднесені до її компетенції.
Науково – педагогічні працівники кафедри проводять активну наукову діяльність: публікують монографії, посібники, підручники, наукові статті в наукометричних базах, беруть участь у міжнародних, всеукраїнських та університетських науково-практичних заходах, проходять стажування в Україні та за кордоном.