Інститут післядипломного навчання керівників і спеціалістів ветеринарної медицини
Мазур Тетяна Григорівна
тел.: (067) 906 67 76
(04563) 5-45-41
Домантович Олена Віталіївна
тел.: (068) 981 50 50;
(066) 898 48 55
Грищенко Тамара Іванівна
тел.: (097) 012 79 29;
(050) 696 93 41;
(04563) 5-30-14
Післядипломне навчання
Післядипломне навчання спирається на найголовніший принцип ринкових відносин – підготовку фахівців відповідно до вимог сучасного агропромислового виробництва та потреб ринку праці.
На сьогодні Інститут післядипломного навчання керівників і спеціалістів ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ має свій навчальний корпус, його навчально-методичну роботу забезпечують науково-педагогічні працівники кафедр факультету ветеринарної медицини і інших кафедр університету залежно від спеціалізації лікарів ветеринарної медицини.
За 25 років в ІПНКСВМ підвищили кваліфікацію, пройшли стажування більше 25 тис. спеціалістів ветеринарної медицини України.
Функції ІПНКСВМ:
- підвищення кваліфікації та перепідготовка керівників і спеціалістів державної та відомчої ветеринарної медицини, наукових працівників і викладачів вищих та середніх спеціальних навчальних закладів і факультетів;
- проведення і координація наукових досліджень з питань підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів, що працюють у галузі ветеринарної медицини;
- виконання досліджень з науково-методичних проблем ветеринарної медицини, участь у реалізації цільових комплексних програм розвитку ветеринарної медицини;
- надання консультативної допомоги спеціалістам, керівникам підприємств, установ, організацій і громадянам;
- співробітництво на основі прямих зв'язків з аналогічними установами зарубіжних країн у питаннях післядипломного навчання лікарів ветеринарної медицини, створення спеціальних центрів.
Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати
Інститут післядипломного навчання Білоцерківського національного аграрного університету відповідно до угоди про співпрацю із Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру № 56-Г від 12.09.2016 проводить курси підвищення кваліфікації для сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів з подальшим отриманням свідоцтв про підвищення кваліфікації та їх дублікатів.
Навчальний курс підвищення кваліфікації для сертифікованих інженерів-землевпорядників складений відповідно до Вимог до програми підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників, які затверджено Рішенням Кваліфікаційної комісії від «24» червня 2021 р. № 1.
Навчальний курс підвищення кваліфікації для сертифікованих інженерів-геодезистів складений відповідно до Вимог до програм підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів, які затверджені Рішенням Кваліфікаційної комісії від «29» червня 2023 р. №1
Підсумковий контроль знань слухачів курсів підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників і сертифікованих інженерів-геодезистів є іспит – процедура, під час проведення якої підтверджуються професійна компетентність, рівень кваліфікації і знань. Іспит проводиться в один етап – тестування.
Підсумковий контроль здійснюється шляхом тестування за допомогою програмного забезпечення. Тестові завдання включають 50 запитань за тематикою курсу підвищення кваліфікації із чотирма варіантами відповіді на кожне, одна з яких є правильною. Тривалість тестування 45 хвилин. Підготовку тестових завдань забезпечує Держгеокадастр.
Слухач курсу за програмами підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників і сертифікованих інженерів-геодезистів вважається таким, що успішно підвищив кваліфікацію і має право на видачу свідоцтва про підвищення кваліфікації у разі, якщо кількість обраних ним правильних відповідей становить не менше ніж 45. Особа, кількість обраних правильних відповідей якою не досягає 45 вважається такою, що не склала іспит.
Навчання буде проводитись дистанційно на базі навчальної платформи Moodle БНАУ.
Тестування буде проводитись в центральному корпусі Білоцерківського НАУ за адресою: пл. Соборна 8/1, Біла Церква, Київська обл.
Зацікавлені у підвищенні кваліфікації особи подають:
- заяву з вказаним напрямом підвищення кваліфікації
- картку слухача з вклеєною фотокарткою (3х4 см)
- копію паспорта (1, 2 сторінка);
- копію ідентифікаційного коду;
- копію кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника /інженера-геодезиста;
- копію диплома про закінчення вищого навчального закладу за відповідними спеціальностями.
Пакет документів можна надіслати поштою або занести особисто в Інститут післядипломного навчання БНАУ: пл. Соборна 8/1, Біла Церква, Київська обл., 09117, ipncsvm@ukr.net.
Вартість навчання інженерів-землевпорядників – 4600 грн.
Вартість навчання інженерів-геодезистів: – 4600 грн.
Оплата здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок університету.
Платіжні реквізити: код ЄДРПОУ 00493712 ДКСУ у м. Київ
р/р UA078201720313231003201009356
Призначення платежу: за підвищення кваліфікації інженера-землевпорядника /інженера-геодезиста
Вартість повторної перездачі – 2300 грн.
Контактна особа: Мазур Тетяна Григорівна, директор Інституту післядипломного навчання, тел. 067 9066776