Доступ до публічної інформації
Фінансова інформація
ПЛАНИ використання бюджетних коштів
КОШТОРИС та всі зміни до нього
ПЕРЕЛІК додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість
ЗВІТИ про використання та надходження коштів
ЗВІТИ про заборгованість за бюджетними коштами
ОБҐРУТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі
Антикорупційна діяльність
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА Білоцерківського НАУ
ПОЛОЖЕННЯ про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції БНАУ
Уповноважена особа
Плахотнюк Анастасія Євгеніївна
тел. +380 (99) 788 39 95
БНАУ динамічно розвивається, у його структурі:
- шість факультетів,
- Регіональний університетський центр, до складу якого входить 8 відокремлених структурних підрозділів ("Технолого-економічний фаховий коледж БНАУ", "Козелецький фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ", "Компаніївський фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ", "Золотоніський фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ", "Олександрійський аграрний фаховий коледж БНАУ", “Бобринецький аграрний фаховий коледж ім. В. Порика БНАУ”, "Тульчинський фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ", "Маслівський аграрний фаховий коледж ім. П.Х. Гаркавого БНАУ") та Інститут післядипломної освіти;
- Інститут післядипломного навчання керівників і спеціалістів ветеринарної медицини;
- університетський музей;
- Міжнародний навчально-науковий інвестиційний центр;
- наукова бібліотека;
- структурні підрозділи.
БНАУ – багатопрофільний навчальний заклад, на шести факультетах якого навчається станом на 31 грудня 2024 року 6704 студенти за 21 спеціальністю.
На 43 кафедрах університету працюють відомі вчені, досвідчені педагоги, серед яких академіки та члени-кореспонденти НААН, доктори наук, професори, кандидати наук, доценти.
У БНАУ створено належну матеріально-технічну базу для повноцінного забезпечення навчально-виховного процесу. Основу навчально-матеріальної бази університету становлять 10 навчальних корпусів, які побудовано спеціально для освітнього процесу.
Навчальні, допоміжні та житлові корпуси і споруди Білоцерківського НАУ відповідають чинним вимогам до споруд такого призначення, обладнано укриттями. Належний стан та збереженість будівель підтримується завдяки плановим поточним і капітальним ремонтам. Приміщення оснащено необхідним санітарно-технічним обладнанням: централізоване опалення з автономними котельними, постачання і водовідведення здійснюється відповідно до санітарно-технічних норм. Загальна площа становить 130018,34 м², зокрема навчальна - 47681,8 м².
Університет має 7 гуртожитків (926 кімнат для проживання), 7 пунктів харчування, 3 спортивні зали, 3 спортивні майданчики для пляжного волейболу, баскетбольний, волейбольний та гандбольний майданчики. Загальна площа спортивних споруд – 3480,4 м². Загальна площа спортивних залів – 874 м².
З метою забезпечення виконання функцій мультимедійного обладнання придбано комплект обладнання сонячної електростанції потужністю 50 кВт. В університеті працює інноваційна система Starlink виробництва компанії SpaceX Ілона Маска як резервне джерело для забезпечення безперервного освітнього процесу.
В університеті працюють медичний пункт, пункт незламності.
Функціонує наукова бібліотека з 4 читальними залами, комп’ютеризованим обслуговуванням читачів з використанням автоматизованих бібліотечно-інформаційних систем; на соціально-гуманітарному факультеті у 2024 році обладнано бібліотеку відкритого доступу. В усіх корпусах університету організовано встановлено Wi-Fi зони.
Університет має власну поліграфічну базу, де налагоджено випуск підручників, навчальних посібників, монографій, навчально-методичної літератури, збірників наукових праць тощо.
Актова зала університету загальною площею – 528,6 м² розрахована на 600 посадкових місць.
Навчально-виробничий центр (НВЦ) БНАУ є структурним підрозділом у структурі університету, слугує базою для проведення навчальних і виробничих практик, наукових досліджень науково-педагогічних працівників і студентів. У НВЦ діють філії кафедр, на яких упроваджено сучасні технології рослинництва і тваринництва.
У структурі університету є також бази практичної підготовки – Ботанічний сад БНАУ, Навчально-дослідне лісництво, які є базою підготовки студентів за спеціальностями 205 – Садово-паркове господарство та 206 – Лісове господарство. Каскадна система з 5 рибницьких ставів, які обладнані необхідними гідроспорудами, слугує навчальною базою підготовки фахівців за спеціальністю 207 – Водні біоресурси та аквакультура.
У НВЦ діють ферма «Племрепродуктор», вівцеферма, конеферма та бройлероферма, які є навчально-виробничою базою для підготовки студентів спеціальностей 211 – Ветеринарна медицина, 212 - Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза, 204 – Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва.
База університету забезпечує проведення освітнього процесу з підготовки фахівців за ліцензованими спеціальностями. Наявність аудиторного фонду (з розрахунку на одного студента денної форми навчання) відповідає нормативним вимогам (ДБН В.2.2-3-97 «Будинки та споруди навчальних закладів»).
Для практичної підготовки студентів використовуються дослідні поля та виробничі приміщення навчально-виробничого центру університету.
Навчальні аудиторії обладнано комп’ютерною технікою з доступом до мережі «Інтернет». Для організації автоматизованого освітнього процесу, дистанційного навчання, проведення різних видів контролю та оцінювання навчальних досягнень студентів використовують навчальну платформу Мoodle.
Впродовж 2024 року створено науково-навчальні лабораторії «Садово-паркової індустрії», «Проєктування садово-паркових об’єктів».