Освітні ступені та спеціальності

Бакалавр

  • 201 "Агрономія"
  • 206 "Садово-паркове господарство"
  • 193 "Геодезія та землеустрій"
  • 205 "Лісове господарство"
  • 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" 

Магістр

  • 201 "Агрономія"
  • 206 "Садово-паркове господарство"
  • 193 "Геодезія та землеустрій" 
  • 205 "Лісове господарство"

Доктор філософії

  • 201 "Агрономія" 
  • 206 "Садово-паркове господарство"

Новини факультету

Гостьова онлайн-лекція "Post-war restoration on the forest component agrolandscapes with innovative agroforestry"

Відбулася гостьова онлайн-лекція англійською мовою доктора с-г наук, професора кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій НУБіП України Юхновського В.Ю.  на тему «Post-war restoration on the forest component agrolandscapes with innovative agroforestry». Лекція проведена для здобувачів спеціальностей "Лісове господарство" та «Агрономія». Долучилися також студенти та викладачі Лубенського лісотехнічного фахового коледжу та Луцького національного технічного університету. Дякуємо лектору за цікаву лекцію на актуальну тему!

 

Внесок у майбутнє лісів: ініціатива до Міжнародного дня лісу

18 березня викладачі кафедри лісового господарства разом із здобувачами вищої освіти спеціальності Н4 "Лісове господарство" долучилися до відзначення Міжнародного дня лісу. На дослідній ділянці навчально-дослідного лісового господарства Білоцерківського НАУ було доповнено культури сосни звичайної двохрічними саджанцями з відкритою та закритою кореневою системою. Одним із варіантів досліду є використання гідрогелю для замочування кореневої системи саджанців з метою забезпечення кращих умов для зростання молодих дерев.
Такі практичні заходи не лише розвивають професійні навички студентів та спонукають їх до науково-дослідної роботи але й формують екологічну свідомість молодого покоління, виховуючи розуміння того, що турбота про ліс – це не просто професія, а життєве покликання.

Практичне заняття в умовах НВЦ БНАУ

11 березня проведено обстеження НВЦ БНАУ з метою визначення стану перезимівлі озимих зернових культур студентами 3-го курсу першого (бакалаврського) РВО спеціальності "Агрономія".

Посвята студентів спеціальності "Геодезія та землеустрій"

05 березня на агробіотехнологічному факультеті Білоцерківського НАУ відбулася посвята студентів спеціальності "Геодезія та землеустрій" до родини землевпорядників університету. Вітаємо майбутніх фахівців, бажаємо успіхів у навчанні під мирним небом України!

 

День відкритих дверей на агробіотехнологічному факультеті

1 березня відбувся день відкритих дверей на агробіотехнологічному факультеті Білоцерківського національного аграрного університету!
Наші гості ознайомилися з історією і життям факультету та особисто поспілкувалися з деканом агробіотехнологічного факультету БНАУ Валерієм Семеновичем Хахулою, викладачами та студентами!
Якісні знання, найкраща матеріально-технічна база в регіоні, професійний викладацький склад, практика на найбільших і відомих вітчизняних та іноземних компаніях, безліч можливостей, постійні перспективи - це все про наш факультет і те, в чому впевнився кожен абітурієнт!

Парад вибіркових дисциплін ОП Агрономія

25–27 лютого на агробіотехнологічному факультеті відбувся парад вибіркових дисциплін ОП Агрономія для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Науково-педагогічні працівники презентували вибіркові освітні компоненти на 2025–2026 н.р.

Круглий стіл "Актуальні питання підготовки докторів наук та перспективи здійснення наукових пошуків"

25 лютого на чолі з деканом В.С. Хахулою, відбулося засідання круглого столу на тему: "Актуальні питання підготовки докторів наук та перспективи здійснення наукових пошуків" для НПП агробіотехнологічного факультету.
Декан наголосив на важливості докторів наук, обговорили перспективні варіанти підготовки.

 

Засідання трудового колективу агробіотехнологічного факультету

21 лютого відбулося засідання трудового колективу агробіотехнологічного факультету.
Декан, В.С. Хахула, виступив з питаннями автоматизованої системи управління (АСУ), наголосив на важливості оформлення електронних журналів.
Начальник відділу навчально-методичної та виховної роботи Л.М. Філіпова, ознайомила колектив з новою системою оцінювання студентів.
Обговорили план та організацію дня відкритих дверей для успішного проведення профорієнтаційної роботи.
Декан агробіотехнологічного факультету, наголосив на важливості впровадження ініціативних тематик на кафедрах факультету.
А також обговорили інші важливі питання щодо організації навчального процесу.

Профорієнтаційна онлайн-зустріч зі студентами та керівництвом Прилуцького технічного фахового коледжу

20 лютого відбулася профорієнтаційна онлайн-зустріч зі студентами та керівництвом Прилуцького технічного фахового коледжу. Захід мав на меті ознайомити студентів із різноманітними можливостями для подальшого професійного розвитку та навчання у Білоцерківському національному аграрному університеті.
Під час зустрічі студенти мали змогу прослухати декана агробіотехнологічного факультету В.С. Хахулу, відповідальну за профорієнтаційну роботу на факультеті Т. П. Лозінську та асистента каф. лісового господарства І.В. Кімейчука, які надали детальну інформацію про програми навчання, можливості стажування та перспективи працевлаштування.

Засідання кафедри технологій у рослинництві та захисту рослин

19 лютого відбулося засідання кафедри технологій у рослинництві та захисту рослин з питань проведення профорієнтаційної роботи.
Обговорили питання щодо набору студентів на 2025–2026 навчальний рік та день відкритих дверей, який відбудеться 01.03.2025 р. в центральному корпусі БНАУ.

Про факультет

  • Отримання затребуваної професії: гарантує матеріальний і соціальний статус в майбутньому.

  • Працевлаштування: фахівці, підготовлені факультетом, отримують глибокі фундаментальні знання, добре володіють іноземною мовою, розвинутим творчим мисленням, є конкурентоздатними на ринку праці, найшвидше знаходять перше місце роботи.

  • Дві спеціальності: випускники мають можливість навчатися і отримати диплом за двома спеціальностями.

  • Знання: навчання зорієнтоване на оволодіння сучасними методами ведення сільського господарства.

  • Сучасна матеріально-технічна база: найкраща в регіоні матеріально-технічна база та  висока фахова підготовка випускників.

  • Практичний досвід: студенти проходять практику на підприємствах, представництвах іноземних компаній та мають практичний досвід до завершення навчання.

  • Стажування за кордоном: в межах програм студентського обміну, грантових програм, наукових  досліджень, студенти мають змогу пройти стажування за кордоном.

  • Навчання в одному з провідних аграрних закладів вищої освіти України.

Агробіотехнологічний факультет – найстаріший факультет в університеті,  який своїм корінням сягає в далекий 1920-й рік, коли в Білоцерківському сільськогосподарському технікумі було відкрито рільничий та садово-городній відділи.

Факультет сьогодні є одним із флагманів освітньої, навчальної, наукової, методичної та виховної діяльності Білоцерківського НАУ. За свого існування факультетом підготовлено понад десять тисяч фахівців. Наші випускники завжди були гордістю університету, серед них не лише керівники усіх рівнів АПК, Міністри, Депутати Верховної Ради України, а й вчені світового масштабу:

– Ольга Кирилівна Коломієць, яка вперше в світі вивела однонасінну форму буряка цукрового;

– академіки Д.М. Гродзінський та А.М. Гродзінський;

– професори В.М. Лєбєдєв та О.О. Табенцький, які визнані світовими класиками фізіології рослин та генетики.

Читати всю історію факультету>

КАФЕДРИ

Землеробства, агрохімії та грунтознавства

Кафедра є провідним освітньо-науковим підрозділом, що готує фахівців у галузі раціонального використання ґрунтів, агротехнологій та сталого землеробства. Основні напрями діяльності кафедри включають освітню підготовку, наукові
дослідження та впровадження інновацій у сільськогосподарське виробництво.

Геодезії та землеустрою

Метою діяльності кафедри є проведення наукових досліджень, спрямованих на вирішення актуальних проблем землекористування, просторового планування, впровадження сучасних електронних геодезичних приладів у практику
землевпорядкування та вдосконалення державного регулювання процесів землекористування в Україні. 

Генетики, селекції і насінництва сільськогосподарських культур

Головним завданням кафедри є впровадження в навчальний процес і наукову діяльність передових наукових розробок в галузі генетики, селекції і насінництва, овочівництва, плодівництва, технології переробки та зберігання продукції рослинництва.

Електроенергетики, електротехніки та електромеханіки

Метою діяльності кафедри є підготовка висококваліфікованих фахівців в галузі електроінженерії, розвиток теоретичних та практичних методів підвищення функціональних та конструктивних показників електроенергетичних, електротехнічних та електромеханічних комплексів та систем...

Технологій у рослинництві та захисту рослин

Кафедра технологій у рослинництві та захисту рослин є ключовим підрозділом навчання та підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 201 «Агрономія», яка зосереджується на дослідженні, викладанні та впровадженні сучасних технологій вирощування сільськогосподарських культур. 

Садово-паркового господарства

Метою діяльності кафедри є проведення наукових досліджень, спрямованих на вирішення актуальних проблем ведення садово-паркового господарства, просторового планування керуючись сучасними ландшафтними програмами та 
вдосконалення екотехнологій ведення декоративного розсадництва.

Лісового господарства

Метою діяльності кафедри є проведення наукових досліджень, спрямованих на збереження біологічного різноманіття лісів, раціональне використання лісових ресурсів та підвищення їхньої продуктивності. Науково-педагогічний персонал кафедри досліджує процеси лісовідновлення, захисту лісів від шкідників та збудників хвороб...

Декан факультету

Деканат

Ващук Юлія Вікторівна

заступник декана з навчально-методичної роботи

Остренко Михайло Володимирович

заступник декана з практичної підготовки студентів та дистанційного навчання

Лозінська Тетяна Павлівна

відповідальна за профорієнтаційну роботу

Боюка Богдана Романівна

спеціаліст з організації обліку та ведення роботи по заочній формі навчання

Єзерковська Людмила Вікторівна

відповідальна за наукову роботу

Горновська Світлана Володимирівна

відповідальна за міжнародну діяльність

Покотило Ігор Анатолійович

відповідальний за спортивно-масову роботу

Павліченко Андрій Андрійович

відповідальний за дуальну освіту та працевлаштування студентів

Шушківська Наталія Іванівна

секретар вченої ради

Комарова Наталія Вікторівна

секретар методичної комісії

Мостипан Олена Валеріївна

web-дизайнер факультету
0

Адреса факультету

м. Біла Церква, Площа Соборна 8/1

Наша адреса

м. Біла Церква, Площа Соборна 8/1